HAKKIMIZDA

Firmamız üretimlerine 1984 yılında demir doğrama ile başlamıştır. Bu maratona 90’lı yılların başında alüminyum imalatıyla devam edilmiştir.1992 yılında kulvar değiştirerek plastik pencere-kapı imalatında ilerlemeye başlanmıştır. Üretimin ilk yıllarında farklı PVC markaları ile çalışılmıştır.

1996-2014 yılları arasında Pimapen bayiliği ile devam edilmiştir.2014 yılı sonrasında artan dış talepler ve müşteri isteği doğrultusunda tüm dünyada tanınan dünya markası olan REHAU ’nun Batı Karadeniz bölge distribütörlüğü firma bünyesine katılmıştır.

Bu vesile ile firmamız sadece Bartın sınırları değil önceliği Batı Karadeniz olmak üzere tüm Türkiye de başta İstanbul ve Ankara da  özellikle mega projelerde kendini göstermeye başlamıştır. Ayrıca her kesime ulaşabilmek adına Türkiye’nin yükselen değeri olan PROLINE PVC Pencere Kapı sistemlerinin de Batı Karadeniz bölge distribütörlüğü firma bünyesine katılmıştır. Böylelikle firmamız yaptığı doğru yatırımlar sayesinde bölgenin öncü ve lider firması olmuş ve tüm firmaların örnek aldığı PVC firması konumuna gelmiştir.

Kuruluşunun ilk yıllarında 3-5 personel istihdam eden firma, teknolojiye yaptığı yatırımlar sonucu CNC makineleri ve robot sistemi 50’ye yakın personeli ile bölgede ilk ve tek günlük 3000 mtl PVC üretimi gerçekleştirmektedir.